Об'єднана система логістики i медичного забезпечення

На головну

Стратегічна ціль:

об’єднана система логістики і система медичного забезпечення здатна підтримувати роботу всіх компонентів сил оборони.

Очікуваний результат:

1) створено єдину ефективну систему логістики сил оборони відповідно до керівних положень, стандартів та інструкцій НАТО з логістики, 
2) забезпечено управління логістичним забезпечення сил оборони, матеріально-технічні запаси, які утримуються у відповідності до норм, що забезпечують виконання завдань за призначенням у мирний час та військовий час (особливий період).

Оперативні цілі:

1. Удосконалення логістичного забезпечення сил оборони.

  • Очікувані результати:

- Створено єдину ефективну систему логістики і постачання сил оборони, як у мирний час, так і в особливий період, запроваджено сучасні системи і технології всебічного забезпечення військ (сил), автоматизовано процеси управління та обліку ОВТ, військово-технічного майна, ракет і боєприпасів та матеріально-технічних засобів, згідно Завдання 1.4.8.
- Впроваджено J-структуру органів військового управління відповідно до стандартів НАТО, що відповідають за логістичне забезпечення Збройних сил України.
- При створенні такої структури розмежовуються стратегічні та оперативні функції логістичного забезпечення органів військового управління, а також прийняти систему класів постачання НАТO.

2. Побудова системи медичного забезпечення для надання належної медичної підтримки всім завданням сил оборони.

  • Очікувані результати:

- Створено систему медичного забезпечення, спроможну надавати відповідну медичну підтримку всім завданням, що стоять перед силами оборони України, яка функціонує відповідно до стандартів НАТО і здатну робити внесок у функціонально сумісні медичні можливості для спільних місій з НАТО.
- Досягнуто необхідних спроможностей щодо розшуку поранених, їх медичної евакуації та надання необхідної допомоги і лікування.
- В діяльність військово-медичних служб впроваджено сучасні технології надання медичної допомоги і лікування поранених відповідно до стандартів медичної допомоги, клінічних протоколів та інших галузевих стандартів в сфері охорони здоров’я.
- Унормовано питання використання можливостей системи охорони здоров’я в державі щодо надання медичної допомоги, лікування і медичної реабілітації поранених в рамках єдиного медичного простору, створено систему медичної реабілітації, яка забезпечує відновлення фізичних, психологічних і соціальних функцій для повернення до виконання обов’язків військової служби або соціальну та трудову адаптацію.
- Удосконалено систему підготовки та перепідготовки військово-медичних кадрів для сил оборони та запроваджено військово-медичну підготовку, яка забезпечить ефективне навчання стандартам надання медичної допомоги при бойовій травмі (патології).
- Створено медичну інформаційну систему складових сил оборони, що охоплює всі етапи медичної евакуації та процеси управління потоками пацієнтів, відповідає стандартам, доктринам та рекомендаціям НАТО.
​- Досягнута Ціль партнерства Україна – НАТО G5404 «Реформування системи медичного забезпечення.