Керівник харчової реформи у ЗСУ Діана Петреня очолила Проектний офіс реформ МОУ

Проектний офіс реформ Міністерства оборони України повідомляє про зміну керівника.

Від 21 червня структуру очолює Діана Петреня, яка до цього успішно курувала реформу харчування у Збройних силах України.

“Вже з квітня цього року Проектний офіс реформ буде фокусуватись на найважливіших напрямках змін в українському війську - це реформа сержантського складу, харчування, проектного менеджменту, військової освіти, закупівель та військової медицини, - наголошує Петреня. - Мета цих стратегічних проектів - досягнення позитивних та невідворотних змін в нашому війську для його вищої боєздатності та спроможності”.

Інші проекти, які перебували у портфелі Проектного офісу реформ до квітня 2018 року, після пілотного тестування передані відповідним підрозділам Міністерства оборони. Подальша робота з розробки концепції цивільно-демократичного контролю здійснюється силами МОУ та ОБСЄ.

Крім того, Проектний офіс реформ під керівництвом Діани Петрені й далі братиме участь у засіданнях Комітету реформ і працює у його підкомітетах та робочих групах.

Діана Петреня доступна для інтерв’ю та коментарів (контактна особа від Проектного офісу реформ - Олексій Гордєєв, o.gordeev@stratcomua.org, 096 951 91 28).