Морські піхотинці українських ВМС визнані кращими на «Платинум Лайон – 2016»

Близько 30 військовослужбовців окремого батальйону морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України взяли участь у спільному заході з підготовки військ «Платинум Лайон — 2016» в рамках проведення заходів з підготовки «Ротаційних сил Чорноморського регіону — 2016», які проходили у Республіці Болгарія. Морські піхотинці ВМС України та США разом із представниками збройних сил Болгарії, Румунії, Молдови, Сербії і Албанії упродовж 10 днів набували навичок у спільних діях у складі багатонаціональних підрозділів.

Учасники «Платинум Лайон 2016» відпрацювали тактику дій малих підрозділів, взводу в атаці, штурму будівлі та провели тактичні стрільби. Крім того, військовослужбовці пройшли курс бойового медика з практичною евакуацією пораненого на гелікоптері Black Hawk. Фінальним завданням було проведення операції атака-штурм ротного опорного пункту міжнаціональною коаліцією.

За підсумками спільного заходу морські піхотинці українських ВМС були визнані кращими та нагороджені «Молотом воїна».  Військові, які брали участь у навчаннях, тільки нещодавно повернулися із району проведення антитерористичної операції на сході України.