Проектний офіс реформ МОУ вимагає скасування ухвали ОАСК, якою зупиняється перехід ВСУ на нове харчування

Разом із Міністерством оборони України, Проектний офіс реформ МОУ обурений ухвалою Окружного адміністративного суду м. Києва, якою блокується дія наказу №90 від 04.03.2019 про перехід військових частин на харчування за сучасною системою. 

Ми вважаємо двічі ганебною ситуацію, коли суд, який має неухильно дотримуватись законів України, відстоює інтереси ФО-П, яка раніше блокувала продуктові торги у АМКУ і, коли ці зусилля не справдились, звернулась до суду.
 
Даний крок ОАСК два ключових негативних наслідки:

1. Відтерміновується запланований у серпні перехід нових військових частин та установ на сучасне харчування. Цей процес переноситься на грудень, що ставить під загрозу продуктові торги, адже лише окремі постачальники бажатимуть брати участь у державних тендерах лише на місяць;

2. Всі торги продуктів для в\ч, які вже приєднались до системи харчування за Каталогом, - скасовані.

МО України вже опротестувало ухвалу ОАСК. За регламентом, до п'ятниці згаданий суд має відповісти на реакцію оборонного відомства, і шанси на те, що ухвалу скасують, великі. Попри це, МО України вже вимушене ініціювати повторну фазу продуктових торгів, які триватимуть близько 2-х місяців, якщо до АМКУ не надійдуть опротестування з боку постачальників (що доволі вірогідно).

Ми закликаємо суддів ОАСК скасувати свою ухвали, не заважати переходу Армії на нове харчування та не ганьбитись.