Команда

 • Андрій Загороднюк
  Андрій Загороднюк
  Екс-керівник Проектного Офісу Реформ МОУ

  Завершив Київський національний університет ім. Т.Шевченка, Університет Уарвік та Оксфордський університет. Має більше 16 років досвіду роботи на керівних посадах у гірничо-видобувній і виробничій галузях. З 2014 року - громадський активіст, волонтер ЗСУ. 

 • Павло Каюк
  Павло Каюк
  Екс-заступник керівника Проектного Офісу Реформ МОУ

  Кандидат технічних наук та магістр зовнішньо-економічної діяльності підприємств. Протягом останніх 17 років працює як проектний менеджер, бізнес-тренер і експерт-консультант. Здобув професійний сертифікат міжнародної асоціації з управління проектами. NB: Працював у Проектному офісі реформ МОУ до грудня 2017 року.

   

 • Михайло Лопатін
  Михайло Лопатін
  координатор напрямку оперативних спроможностей

  Понад 15 років досвіду у сфері керівництва, консультування із питань реструктуризації великих компаній, інвестиційного банкінгу, гарантування доходів в телекомунікаційному секторі та впровадження інформаційних технологій. Екс-керівник підрозділів бізнес-консалтингу, ІТ-консалтингу в компаніях "великої четвірки". Засновник та керівник інвестиційної компанії.

 • Олеся Фаворська
  Олеся Фаворська
  координатор напрямку професіоналізації та військового резерву

  За освітою політолог, закінчила Києво-Могилянську академію та Джорджтаунський університет (США). Працювала у програмах міждержавного співробітництва у Вашингтоні. Після повернення в Україну керувала приватною клінікою. Має досвід бізнес-планування та корпоративного управління.

 • Артур Переверзєв
  Артур Переверзєв
  координатор напрямку оборонної логістики

  Заступник начальника відділу взаємодії з волонтерами Центру забезпечення службової діяльності МОУ та генерального штабу ЗСУ. Також залучений в реалізацію інституційної реформи закупівель в МОУ.

 • Діана Петреня
  Діана Петреня
  Керівник Проектного офісу реформ МОУ, ІДЕОЛОГ ПРОЕКТУ "РЕФОРМА СИСТЕМИ ПРОДОВОЛЬЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ХАРЧУВАННЯ ЗСУ"

  Більше 15 років досвіду у сфері комерційного веб-дизайну. Від початку АТО - активний волонтер в 79 окремій аеромобільній бригаді: за її участі оптимізовано постачання продуктів харчування, медикаментів, палива, транспорту, також запущено психологічне консультування для військовослужбовців та їх сімей. 

 • Сергій Косенко
  Сергій Косенко
  КЕРІВНИК ПРОЕКТУ "РЕФОРМА СИСТЕМИ ПРОДОВОЛЬЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ХАРЧУВАННЯ ЗСУ"

  По освіті фінансист. Має багаторічний досвід роботи в банківській системі України. Спеціалізація - проектний менеджмент.

 • Максим Мураткін
  Максим Мураткін
  КЕРІВНИК ПРОЕКТУ "РЕФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПАЛЬНО-МАСТИЛЬНИМИ МАТЕРІАЛАМИ ЗСУ"

  За освітою політолог. Має 11 років досвіду в менеджменті ІТ-проектів.  З квітня 2015 по травень 2016 служив в ЗСУ у званні лейтенанта. Займається реформуванням системи постачання ПММ в ЗСУ та зменшення фізичних втрат палива.

 • Вікторія Карт
  Вікторія Карт
  керівник проекту «Автоматизація обліку потреб і запасів у сфері речового забезпечення ЗСУ»

  Має освіту магістра ділового адміністрування (MBA) університету Штейнбайс (Німеччина) і магістра з маркетингу Міжнародного Соломонового Університету (Київ). Працювала у страховому бізнесі як операційний директор, має великий досвід управління бізнес-процесами, впровадження автоматизованих систем.

 • Руслан Калайда
  Руслан Калайда
  ІДЕОЛОГ ПРОЕКТУ "РЕФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПАЛЬНОГО В ЗСУ"

  Має освіту в сфері організації та управлінні спецтехнікою аеропортів. Більше 5 років досвіду роботи в ролі менеджера з розвитку та проектного менеджера.